SPRZĘT


1. PO PIERWSZE JAKOŚĆ, PO DRUGIE CENA
2. ZESTAWY KOMPUTEROWE i SERWERY
3. NOTEBOOKI, NETBOOKI, TABLETY
4. URZĄDZENIA PERYFERYJNE

1. PO PIERWSZE JAKOŚĆ, PO DRUGIE CENA
Oferta sprzętowa „SELCOM” obejmuje bardzo szeroki asortyment sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych i akcesoriów. Sprzedajemy również podzespoły komputerowe do budowy komputerów. Naszymi dostawcami są najwięksi dystrybutorzy i importerzy w Polsce. Coraz szerszy udział w niektórych segmentach rynku, np. urządzeń do podtrzymywania napięcia, biorą producenci polscy. Najważniejszym celem przyświecającym nam przy wyborze dostawców jest dla nas wysoka jakość i trwałość oferowanego sprzętu. Zgadzamy się ze stwierdzeniem, że: „Lepsze jest długotrwałe zadowolenie z bezawaryjnej pracy niż krótkotrwała radość z niskiej ceny”.

 

2. ZESTAWY KOMPUTEROWE i SERWERY
Od wielu lat klientom instytucjonalnym oferujemy tylko i wyłącznie markowe zestawy komputerowe renomowanych producentów (DELL, HP, Lenovo (IBM)). Podyktowane jest to wysoką jakością i trwałością, bardzo dobrymi warunkami gwarancji świadczonej nierzadko w siedzibie użytkownika oraz posiadanymi przez sprzęt wymaganymi certyfikatami bezpieczeństwa (B) oraz zgodności elektromagnetycznej (CE). Tzw. "składak" złożony z najlepszych podzespołów może będzie tańszy ale nie spełnia wymaganych norm i certyfikatów. Na potrzeby serwerów dla mniejszych i większych grup użytkowników  polecamy również maszyny markowe oparte o specjalizowane platformy serwerowe. Stosunkowo wysoki koszt zakupu rekompensuje długoletnia bezawaryjna praca w reżimie 24 godzinnym w jakim pracuje większość serwerów.

 

3. NOTEBOOKI, NETBOOKI, TABLETY
Ostatnie lata przyniosły ogromne zmiany na rynku urządzeń komputerowych. Dzięki urządzeniom mobilnym możliwa jest teraz praca w pracy, w domu, w podróży na tym samym samym sprzęcie. Laptopy zapewniają obecnie wydajność pozwalającą na proste prace biurowe, zaawansowaną obróbkę grafiki a nawet grę w najbardziej wymagające gry komputerowe. Korzystne są też obecnie ceny urządzeń, które dla najprostszych konfiguracji przekraczają niewiele kwotę 1000 zł. Coraz powszechniej jako urządzenia służące do konsumpcji treści używane są tablety. Wszystkie urządzenia zakupicie Państwo u nas w najlepszych cenach.

 

4. URZĄDZENIA PERYFERYJNE i AKCESORIA
Naszym klientom oferujemy bardzo bogatą ofertę urządzeń peryferyjnych do komputerów personalnych. W ofercie mamy urządzenia do użytku domowego, dla małych grup roboczych w małych i średnich firmach oraz urządzenia do ciężkiej pracy współużytkowane przez użytkowników dużych sieci komputerowych.
Oferujemy następujące urządzenia:
• drukarki atramentowe i laserowe
• urządzenia wielofunkcyjne atramentowe i laserowe
• monitory LCD
• zasilacze awaryjne UPS
• klawiatury tradycyjne, bezprzewodowe, multimedialne
• myszy tradycyjne, optyczne, bezprzewodowe
• głośniki
• kable
• i wiele innych.
Zawsze służymy naszym klientom fachową radą w doborze urządzeń wspierając go analizą kosztów eksploatacji oraz informując najrzetelniej i najpełniej o parametrach technicznych.

Początek strony