OPROGRAMOWANIE


1. OFERTA OGÓLNA
2. SYSTEMY OPERACYJNE i OPROGRAMOWANIE BIUROWE
3. OPROGRAMOWANIE DLA JEDNOSTEK SAMORZĄDU 

    TERYTORIALNEGO I JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
4. OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
5. PROGRAMY DO DOMU
6. FILOZOFIA DOBORU OPROGRAMOWANIA
7. DOBRE WDROŻENIE APLIKACJI ŹRÓDŁEM SUKCESU
 


1. OFERTA OGÓLNA
Jest jasne, że aby komputer wykonywał polecenia wspierając prace administracyjno-biurowe musimy go wyposażyć w oprogramowanie. Oferta oprogramowania naszej firmy jest bardzo bogata i obejmuje szeroki zakres aplikacji adresowanych do różnorodnych zastosowań, zróżnicowanych cenowo i uzależnionych od zastosowanej u klienta platformy sprzętowej i systemu operacyjnego. Mamy w ofercie programy tanie tzw. wersje pudełkowe oraz programy pisane na zamówienie dla konkretnego klienta.

 

2. SYSTEMY OPERACYJNE i OPROGRAMOWANIE BIUROWE
W ofercie naszej firmy proponujemy oprogramowanie systemowe dla komputerów PC i tzw. programy office’owe. Nie jest tajemnicą, że obecnie największą popularnością cieszą się systemy operacyjne Microsoft’u. Dla rozwiązań biznesowych sugerujemy stosowanie systemów operacyjnych Windows 7, 8.0, 8.1, 10 w wersjach Proffesional (PRO). Doskonałe możliwości multimedialne i internetowe użytkownikom domowym dostarczy system Windows 7, 8.0, 8.1, 10 w wersji Home Edition. Możliwości edycji tekstu, kalkulacji za pomocą arkuszy, zarządzania informacją osobistą i pocztą elektroniczną dostarczy pakiet biurowy Microsoft Office sprzedawany w wielu wersjach oraz modelu subskrypcyjnym.
Niezbędne oprogramowanie każdego komputera, a zwłaszcza podłączonego do sieci Internet, uzupełni pakiet antywirusowy zabezpieczający nasze zasoby przed atakiem wirusów komputerowych. Rozwiązaniem sugerowanym przez nas są produkty firmy ESET, którego jesteśmy Autoryzowanym Srebrnym Partnerem.

 

3. OPROGRAMOWANIE DLA JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO I JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
PHU „SELCOM” jest autoryzowanym przedstawicielem potentatów oprogramowania dla administracji i jednostek budżetowych firmy RADIX z Gdańska i firmy ARISCO z Łodzi.
RADIX jest autorem całościowego rozwiązania dla urzędów administracji samorządowej dostarczając moduły dla poszczególnych zagadnień (ewidencja ludności, podatki, windykacja, księgowość, kadry i płace i inne), umożliwiając współdzielenie i migrację danych między stanowiskami pracy.
Objęcie klientów tzw. opieką autorską powoduje, posiadanie zawsze aktualnego, zgodnego z obowiązującymi przepisami systemu informatycznego.
ARISCO jest dostawcą oprogramowania dla jednostek budżetowych skierowanych w głównej mierze do jednostek związanych z pomocą społeczną i służbą zdrowia.
Autoryzacja w/w firm obejmuje następujące działania SELCOM:
• sprzedaż oprogramowania
• udzielanie gwarancji
• serwis, wsparcie techniczne i szkolenia
Ceny sprzedaży oprogramowania są zgodne z cennikami producentów.
Honorowana jest również polityka upustów stosowana przez producentów np. zniżki dla gmin zrzeszonych w WOKKiS.

 

4. OPROGRAMOWANIE DLA FIRM
Firma nasza od samego początku działalności koncentrowała się na dostawie rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw. O sposobie doboru oprogramowania dla różnych klientów i różnych zastosowań opisujemy w punkcie 6-tym „Filozofia doboru oprogramowania”. W tym miejscu pozwolimy sobie wymienić najważniejszych partnerów PHU „SELCOM” – firmy autorskie rozwiązań dla biznesu: InsERT, Asseco WAPRO, Fakt. Produkty tych firm dostarczają rozwiązań począwszy od prostych programów do fakturowania za kilkadziesiąt złotych do zintegrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie całym przedsiębiorstwem.


5. PROGRAMY DO DOMU
Z racji kierowania naszej oferty komputerów i urządzeń również do odbiorcy indywidualnego asortyment oprogramowania uzupełnia bogaty wybór programów do użytku domowego. Obok pożytecznych programów edukacyjnych znajdziemy tu programy jak najbardziej rozrywkowe – gry. Zawsze na półce w sklepie „SELCOM” każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Upatrzoną w katalogach lub gazetach grę w razie potrzeby sprowadzimy w jeden dzień.

 

6. FILOZOFIA DOBORU OPROGRAMOWANIA
Każdorazowo, gdy klient zgłasza się do nas wyrażając chęć zakupu oprogramowania my proponujemy mu rozwiązanie w oparciu o analizę jego potrzeb, uwzględniając jednocześnie jego możliwości. Analiza związana jest z oszacowaniem niezbędnych obszarów informatyzacji, liczby koniecznych stanowisk, uwarunkowań narzuconych posiadanymi już zasobami informatycznymi i zaplanowanym budżetem przedsięwzięcia.
Najczęściej przedstawiamy kilka wersji rozwiązań systemu informatycznego, przedstawiamy opracowania różnych opcji, dokonujemy prezentacji wersji demonstracyjnych oraz umożliwiamy obejrzenie oprogramowania w działaniu u innych klientów „SELCOM”.

 

7. DOBRE WDROŻENIE APLIKACJI ŹRÓDŁEM SUKCESU
Zakup oprogramowania w naszej firmie związany jest zawsze z pakietem specyficznych usług związanych z instalacją i konfiguracją oprogramowania, szkoleniem personelu, wdrożeniem oraz pomocą techniczną w czasie eksploatacji.
Pamiętajcie Państwo o starej prawdzie, że nie ma złych programów tylko źle wdrożone. :)

Początek strony